Spring GDS dostarcza usługi cross-border dla e-commerce

Skontaktuj się z nami!
Panel 1

Dostęp do międzynarodowej sieci 230 niezawodnych przewoźników

Panel 2

Wysyłka najbardziej opłacalnymi liniami

Panel 3

Łatwa integracja

Panel 4

Sprawna obsługa i wsparcie Klienta

Kompleksowa oferta dla wszystkich destynacji

Jesteśmy częscią PostNL, korzystamy z wielu wspólnych połączeń międzynarodowych i dostarczamy przesyłki do 190 krajów na całym świecie.

Skontaktuj się z nami

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszych usługach wypełnij poniższy formularz, a skontaktujemy się z Tobą.

optioneel

Wyrażam zgodę, aby moje dane były przechowywane przez G3 Worldwide Mail N.V. w celu skontaktowania się ze mną. Spring wykorzystuje te dane wyłącznie w wyżej wymienionym celu i nie przekazuje ich osobom trzecim. Zapoznałem się z oświadczeniem o prywatności G3 Worldwide Mail N.V. i uznaję moje osobiste prawa w odniesieniu do moich danych, jak wskazano w tym oświadczeniu o prywatności.

product panel 1

Łatwa integracja za pomocą API lub narzędzi do obsługi zamówień i wysyłki

Szukasz dostawcy usług wysyłkowych dla swojego sklepu internetowego? Współpracujemy z wieloma platformami sklepowymi, z Amazon, eBay a także z Baselinker, aby ułatwić Ci integrację Twojego sklepu internetowego z naszymi usługami. Uruchomienie wysyłki za naszym pośrednictwem jest bardzo proste i intuicyjne.

product panel 2

Łatwe śledzenie przesyłek

Zapewnij swoim klientom spokój ducha dzięki naszym profesjonalnym rozwiązaniom w zakresie śledzenia przesyłek. Pomożemy Ci zlokalizować Twoje przesyłki w dowolnym miejscu i czasie. Nasza platforma daje Ci dostęp do wszystkiego w jednym miejscu: Twoich paczek, śledzenia przesyłek i tworzenia etykiet.

product panel 3

Lokalna pomoc, globalna wiedza

W Spring jesteśmy dostępni dla naszych Klientów, zawsze kiedy nas potrzebują! Twój lokalny, osobisty opiekun Klienta jest posiada doświadczenie w oferowaniu rozwiązań spedycyjnych dostosowanych do Twojego biznesu. Jesteśmy dostępni w przypadku wszystkich Twoich pytań oraz służymy radą i pomocą.

Header Banner mobile PL

Uważamy, że transport powinien być jak najbardziej zrównoważony

Kompensujemy nasz ślad węglowy poprzez zakup certyfikowanych kredytów węglowych, co oznacza, że Twoje przesyłki są dostarczane w sposób neutralny dla klimatu. Inwestujemy w projekty ochrony środowiska, które - jak udowodniono - zmniejszają emisję CO2 do atmosfery.

Nasze inicjatywy na rzecz klimatu obejmują inwestycje w energię odnawialną poprzez farmy wiatrowe w Turcji, programy ochrony lasów deszczowych i ich różnorodności biologicznej w Peru oraz zazielenianie terenów w Kenii poprzez kopanie bezpiecznych zbiorników wodnych przez naszego partnera Justdiggit.